قیچی قانون ارتباط دادگاه قانونی رابطه زناشویی

قیچی: قانون ارتباط دادگاه قانونی رابطه زناشویی رابطه نامشروع روابط نامشروع اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی ساعت کار ادارات و دستگاه‌ها تا آخر مردادماه اعلام شد

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به ساعت کاری ادارات از ۲۰ تا ۳۱ مردادماه گفت: درپی تأثیر قابل توجه طرح عوض کردن ساع

ساعت کار ادارات و دستگاه‌ها تا آخر مردادماه اعلام شد

ساعت کار ادارات و دستگاه ها تا آخر مردادماه اعلام شد

عبارات مهم : ایران

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به ساعت کاری ادارات از ۲۰ تا ۳۱ مردادماه گفت: درپی تأثیر قابل توجه طرح عوض کردن ساعت اداری در کم کردن میزان مصرف انرژی برق، این طرح از روز شنبه ۲۰ مرداد لغایت ۳۱ مرداد ماه تمدید می شود.

به گزارش ایسنا، صبوری با بیان اینکه عوض کردن ساعت کاری ادارات در میزان صرفه جویی مصرف برق تاثیر بسزایی داشته هست، افزود: روزانه ۴۰۰ مگاوات با عوض کردن شروع ساعت کاری ادارات، صرفه جویی شده است هست. لذا با توجه به این میزان صرفه جویی، استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران تصمیم گرفت ساعت شروع کار دستگاه های مستقر در استان به استثنای دستگاه های خدمات رسان و موارد خاص پایتخت کشور عزیزمان ایران از ۲۰ مرداد تا آخر ماه، ۶:۳۰ صبح اعلام شود.

وی تصریح کرد: این ابلاغیه صادر و کلیه دستگاه های ملی و استانی از جمله ادارات، دانشگاه ها، شهرداری ها، مراکز آموزشی، پژوهشی، شرکت ها و نهادهای عمومی غیردولتی مستقر در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران موظف به اجرای این ابلاغیه هستند.

ساعت کار ادارات و دستگاه‌ها تا آخر مردادماه اعلام شد

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: همچنین این دستگاه ها باید در بازه زمانی که مشغول به فعالیت هستند، دمای سیستم های سرمایشی خود را با حداقل دما تنظیم کرده و همچنان خاموشی دستگاه های خنک کننده از ساعت ۱۳ مورد تاکید است.

صبوری افزود: البته در ابلاغیه تازه دستگاه هایی که از ژنراتور و مولد انرژی استفاده و برق خود را از این راه تامین می کنند، از این قاعده مستثنا هستند.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به ساعت کاری ادارات از ۲۰ تا ۳۱ مردادماه گفت: درپی تأثیر قابل توجه طرح عوض کردن ساع

واژه های کلیدی: ایران | دستگاه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs