قیچی قانون ارتباط دادگاه قانونی رابطه زناشویی

قیچی: قانون ارتباط دادگاه قانونی رابطه زناشویی رابطه نامشروع روابط نامشروع اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی روند صعودی نفت متوقف شد

قیمت نفت روز پنجشنبه در پی زیاد کردن ذخایر نفت آمریکا و رشد چشمگیر تولید این کشور که تلاش‌های اوپک جهت محدود کردن عرضه را تضعیف کرده هست، کم کردن یافت. 

روند صعودی نفت متوقف شد

روند صعودی نفت متوقف شد

عبارات مهم : انرژی

قیمت نفت روز پنجشنبه در پی زیاد کردن ذخایر نفت آمریکا و رشد چشمگیر تولید این کشور که تلاش های اوپک جهت محدود کردن عرضه را تضعیف کرده هست، کم کردن یافت.

به گزارش ایسنا، بهای معاملات آتی نفت برنت ۱۵ سنت یا ۰.۲ درصد نسبت به قیمت نهایی روز چهارشنبه کم کردن یافت و به ۷۳.۲۱ دلار در هر بشکه رسید.

بهای معاملات آتی وست تگزاس اینترمدیت آمریکا ۸ سنت یا ۰.۱ درصد کم کردن یافت و به ۶۷.۸۵ دلار در هر بشکه رسید.

روند صعودی نفت متوقف شد

پس از انتشار گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا در بعدازظهر روز چهارشنبه که نشان داد ذخایر نفت این کشور در هفته نهایی به ۲۷ آوریل ۶.۲ میلیون بشکه زیاد کردن یافته و به ۴۳۵.۹۶ میلیون بشکه رسیده هست، قیمت ها عقب نشینی کردند.

به گفته ویلیام اولاگلین، تحلیلگر سرمایه گذاری در شرکت “ریوکین سکیوریتیز” استرالیا، گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا نشان داد ذخایر نفت و همین طور ذخایر بنزین آمریکا در هفته گذشته بیش از حد انتظار زیاد کردن پیدا کرده هست. قیمت های نسبتا اوج که از تقاضای مطلوب و کم کردن تولید اوپک حمایت شده است هست. تولیدکنندگان شیل آمریکا را تشویق کرده به زیاد کردن تولید ادامه دهد.

قیمت نفت روز پنجشنبه در پی زیاد کردن ذخایر نفت آمریکا و رشد چشمگیر تولید این کشور که تلاش‌های اوپک جهت محدود کردن عرضه را تضعیف کرده هست، کم کردن یافت. 

تولید نفت آمریکا به رکورد بالای تازه ۱۰.۶۲ میلیون بشکه در روز رسیده که بیش از یک چهارم از اواسط سال ۲۰۱۶ به این طرف زیاد کردن نشان می دهد. آمریکا اکنون نفت بیشتری نسبت به عربستان که بزرگترین صادرکننده اوپک هست، تولید می کند. تنها روسیه از آمریکا نفت بیشتری تولید می کند که به حدود ۱۱ میلیون بشکه در روز می رسد.

طبق نظرسنجی رویترز، اوپک حدود ۳۲ میلیون بشکه نفت در آوریل تولید کرده که اندکی پایین تر از ۳۲.۵ میلیون بشکه در روز تولید نشانه گذاری شده است از سوی این گروه بوده است.

بر اساس گزارش رویترز، شرکت بی ام آی ریسرچ اعلام کرد انتظار دارد تولید اوپک تا آخر سال در حدود ۳۲ میلیون بشکه در روز ثابت بماند.

روند صعودی نفت متوقف شد

واژه های کلیدی: انرژی | رویترز | میلیون | آمریکا | اطلاعات | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs